Oferty Członków

PIB-312

Biocontrol Sp. z o.o.

www.bio-control.pl

 

 BIOCONTROL Sp. z o.o. jest ekspercką i audytorską niezależną stroną trzecią specjalizującą się w usługach z zakresu doradztwa, audytu, uwierzytelniania i weryfikacji dla sektorów: energetyki, rolnictwa, leśnictwa oraz ochrony środowiska. Biocontrol Sp. z o.o. jest również liderem doradztwa we wdrożeniach systemów opartych na zasadach należytej staranności (SNS) w łańcuchu dostaw biomasy. Więcej informacji: Oferta

 

 PIB-311

SGS  Polska Sp. z o. o.

www.sgs.pl

 

Certyfikacja systemu opartego na zasadach nalezyteh staranności (SNS) w obrocie biomasą na cele energetyczne. Audyty dostawców i miejsc wytwarzana (źródeł pochodzenia) biomasy na cele energetyczne. Weryfikacja dokumentacji pochodzenia biomasy oraz wizje lokalne planstacji energetycznych.

 PIB-310

SUHOX PL Sp. z o.o.

www.agrobiomasa.pl

 

Nasadzenie i zbiory zagajnika krótkiej rotacji na bazie odmian wierzby i topoli hybrydowej. Wytwarzanie biomasy dla sektora energetycznego oraz papierówki dla przemysłu drzewnego. Doradztwo.

 PIB-309

Pellet Serwis Paweł Biernacki

 www.pelletserwis.pl

 

Systemy grzewcze wykorzystujące energię odnawialną z biomasy.

 

 

 

 PIB-294

SPECMOT Sp. z o.o.

 www.specmot.pl

 

Kompleksowa obsługa plantacji wierzby energetycznej.

 

 

 PIB-162

Neotermo

www.neotermo.pl

 

Sprzedaż paliw biomasowych (pellet, brykiety, drewno) oraz urządzeń do ich spalania: kotły, palniki na pellet, piecyki na pellet, piecokominki, kominki. Montaż i serwis: urządzeń i kotłowni na pellet.

PIB-008

Alchemik

www.brykieciarki.pl

Produkcja brykietu z trocin, produkcja urządzeń do suszenia trocin wilgotnych i brykietowania.

 

W sprawach ofert członków prosimy kierować zapytania droga elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

serwis serene


kominki


ksub


JPG2017


logo kib


irena