Oferty branżowe baner2

Międzynarodowe Targi Kominki 2020

Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI organizowane są w cyklu dwuletnim, towarzysząc największemu w Polsce wydarzeniu branży budowlanej – Budmie. Najbliższa edycja odbędzie się 4-7 lutego 2020 r.

To jedyna krajowa impreza wystawiennicza płonąca żywym ogniem dzięki specjalnej instalacji odprowadzania spalin. To tutaj prezentowane są polskie premiery branży kominkowej, nagradzane najlepsze produkty i rozwiązania. Targi Kominki to również szczególne miejsce inspiracji. W poprzedniej edycji odwiedziło je ponad 4500 architektów i projektantów.

Wydarzenie od lat cenione jest również przez inwestorów, deweloperów, dystrybutorów i właścicieli salonów sprzedaży. W czasie targów będzie można zobaczyć nie tylko nowoczesne urządzenia grzewcze opalane drewnem, peletem, czy biogazem, ale także paleniska spełniające wysokie normy Ekoprojektu, a nawet przewyższające je w kontekście parametrów emisyjnych.

Targom towarzyszy gala wręczenia prestiżowych nagród Płomień Roku.

Więcej na: www.targikominki.pl

 

Zakres tematyczny: kominki: piece kaflowe, piece kominkowe wolnostojące, paleniska kominkowe: wkłady i kasety kominowe, obudowy kominowe, materiały instalacyjne, materiały zduńskie, tradycyjne i nowoczesne, systemy grzewcze i materiały do ich budowy, akcesoria kominowe, kamień naturalny, materiały opałowe i izolacyjne.

serwis serene


kominki


ksub


JPG2017


logo kib


irena