Oferty branżowe baner2

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM

W imieniu Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz zespołu targów POL-ECO SYSTEM dziękuję za objęcie patronatem branżowym Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, które w dniach 9-11 października odbędą się w Poznaniu.

Targi POL-ECO SYSTEM to najbardziej prestiżowe zarówno w Polsce, jaki i Europie Środkowo-Wschodniej, wydarzenie dla branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Podczas POL-ECO SYSTEM przedstawiane są inicjatywy przedsiębiorców i przedstawicieli nauki, prezentujące innowacyjne rozwiązania, technologie i nowoczesne produkty z zakresu szeroko rozumianej ekologii. Targi POL-ECO SYSTEM to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń.

Zapraszam do współtworzenia targów POL-ECO SYSTEM. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wypracowane pomysły i rozwiązania sprawią, że targi będą jeszcze efektywniej wpływały na promocję ekologicznych rozwiązań, dając wymierne korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i instytucjom samorządowym.

Założeniem POL-ECO SYSTEM 2019 jest połączenie środowiska biznesowego i edukacyjnego. Dlatego bardzo proszę o publikację na Państwa stronach internetowych oraz profilach społecznościowych informacji o targach POL-ECO SYSTEM. W załączeniu przesyłam banery z prośbą o publikację oraz podlinkowanie do strony www.polecosystem.pl

 

Pozdrawiam

 

Magdalena Lipiecka
Specjalista ds. Public Relations
Tel.:  +48618692092 , kom:  +48693023157

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

serwis serene


kominki


ksub


JPG2017


logo kib


irena